ABOUT ALEXIS BLEDEL

Vítejte na stránkách této sympatické herečky !!!!!

Sesterstvo putovních kalhot (Big info + hodně fotek)


The Sisterhood Of The Traveling Pants

O FILMU

Příběh jednoho zvláštního léta podle bestselleru Ann Brasharesové. Čtyři dlouholeté přítelkyně se musí poprvé rozejít na delší dobu. Na společném nákupu objeví podivné džíny, které všem perfektně padnou. Rozhodnou se toho využít a zůstat díky kalhotám v kontaktu. Každá dívka si džíny ponechá na týden a uvidí, jestli jí přinesou štěstí, pak je pošle dál. Za každým týdnem se skrývá příběh a i když mezi kamarádkami leží mnoho mil, stále existuje pouto v podobě putovních kalhot, které jim umožňuje sdílet radosti, lásky i strasti.


Žijí v Bethesdě ve státu Maryland nedaleko Washingtonu DC. Znaly se dávno před tím, než se narodily - jejich maminky spolu chodily na aerobic pro těhotné. Carmen, Lena, Tibby a Bridget. Vyrůstaly spolu od kolébky, chodily do školy a trávily všechen volný čas. Ale právě teď nastává čas se rozdělit. Lena jede na prázdniny k prarodičům do Řecka, Bridget na fotbalový tábor do Mexika a Carmen má jet navštívit svého tatínka do Jižní Karolíny. Jediná Tibby musí zůstat doma a vypomáhat v supermarketu u Wallmanna. Aby měly toto léto ale jedna o druhé stále zmínky, posílají si z místa na místo magické Kalhoty. Jedná se vlastně o jakési rifle ze sekáče, které si jednou koupila Carmen, ale ještě nikdy je neměla na sobě. Než se dívky odloučily na letní prázdniny, zjistily, že právě tyto ošuntělé kalhoty padnou všem z nich, ačkoliv mají úplně rozdílné postavy. Kalhoty jsou od té doby považovány za kouzelné a psány s velkým K.......

Tibby

Celé jméno: Tabitha Tomko-Rollins
Přezdívka: Tibby

Tibby je rebelka. Je dost cinycká a ironická a má smysl pro černý humor. Její skutečnou vášní je ale filmování. Dokáže skvěle zachytit příběhy ostatních na svou videokameru. Je však objektiv její kamery jen pracovní nástroj nebo tlumič okolního světa, který si možná nechce k sobě nechat připusit?

Bridget

Celé jméno: Bridget Vreeland
Přezdívka: Bee
Bridget je smělá, živá a energická fotbalová hvězda. Po smrti její matky, žije jen s otcem, se kterým si však moc nerozumí. Velkou oporou jí sou však její nejlepší kamarádky. Bridget pevně uchopila život do svých rukou a vleče ho vzadu za sebou. Možná se však jen bojí zpomalit...

Lena

Celé jméno: Lena Kaligaris
Přezdívka: Lenny
Lena je překrásná a plachá umělkyně s řeckými předky. Je to kráska sesterstva, ale právě to ji děsí. Chtěla by aby lidi raději vnímali její umělecké vlohy než její půvab. Malování pro ní znamená hodně, při něm se dokáže odreagovat. Má také mladší sestru Effie, která se ve filmu bohožel neobjevuje. Brasharesová zalořila postavu Leny na mýtické bohyni Artemis - pyšné ženě, která nenávidí muže. Když Artemis vypátrala svého ctitela schvaného ve své lázni, proměnila ho v jelena. Tenhle příběh se tak trochu objevil v knize, když se Lena koupe v jezeře a Kostos je náhodou u toho... =)

Carmen

Celé jméno: Carmen Lowell
Přezdívka: Carma

Carmen je portoričanka a je občas dost náladová. Je však takovým lepidlem, které drží celé sesterstvo pohromadě. Byla to ona kdy poprvé objevil v secon handu putovní kalhoty. Její rodiče jsou rozvedeni, žije tedy jen s matkou. Rychle se rozesměje a rychle zas rozbrečí - je hodně citlivá a taky tolerantní...možná až příliž tolerantní.